Yüksek Gerilim Sargı Makinesi

HakkımızdaNivel

Nivel Smart Machinery
Nivel®, transformatör endüstrisi için YG/AG Sarım Makineleri ve Nüve Kesme/Dizme Hatları üreticisidir. Fabrikamız Ankara'da Anadolu OSB 2 de 6500 m2'lik bir alana kurulmuştur.

Makinelerimizi müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre yüksek teknik standartlarda ve yaratıcı mühendislik ilkeleri ile tasarlıyor ve üretiyoruz. Üretim son teknoloji makine parkurumuz, Elektrik otomasyon üretim bölümümüz ile tamamı kendi bünyesinde kalacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yöneticilerimizin Makine, Transformatör ve Otomasyon sistemleri sektör tecrübeleri ile en iyi sonuçları elde etmek için yeni teknolojileri ve müşteri gereksinimlerini tasarımlarımıza ve yazılımlarımıza uygulamamıza yardımcı oluyor.

Nivel'in sarım makineleri Ar-Ge departmanımızın analizlerine ve yıllardır farklı üreticilerin sarım makinelerini kullannan müşterilerin taleplerine göre tasarlanıyor. Müşterilerimizin geri bildirimleri ve önerileri, sarım makinelerimizi sürekli geliştirmemize yardımcı oluyor.

Nivel® ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO140001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir
https://www.nivel.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/nivel-footer.jpg