Yüksek Gerilim Sargı Makinesi

HakkımızdaNivel

Nivel Smart Machinery
Nivel her biri alanında uzun süreli deneyimlere sahip 5 ortak tarafından kurulmuş; endüstriyel makineler ve makine parçalarında geniş bir ürün skalasına sahiptir.

Transformatör üretiminde yeni bir devrin başlangıcı olmak için başlayan kuruluş yolculuğumuzda en büyük hedefimiz, müşterilerimize ürünlerini mümkün olan en yüksek verimlilikle üretmelerini sağlayan otomasyon derecesi ile donatmaktır.

Ülke çapında, endüstriyel anlamda saygın çevresi ve tanınırlığı olan; gerek ulusal gerekse uluslararası platformdaki yayılımın öncü bir parçası olarak kendini kanıtlamıştır. Amacımız 20 yılı aşan geçmişimizde oluşturduğumuz kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış fabrikamızda, tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte ülkesine ve müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.

İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak, Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslararası bir marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik avantajımızla sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Planlama, güvence, kontrol ve sürekli gelişim aşamalarından oluşan kalite yönetim sistemi sürecimiz, proje teklif aşamasından garanti aşamasının sonuna kadar müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlamak, kurumsal yapıyı ve sürdürebilirliği korumak üzere alanında uzman ekibimiz tarafından dikkatle takip edilmektedir.
nivel